Belediyeden Hayır Göremeyen Esnaf Kepçe Kiralayarak Yolları Açtırıyor

Belediyeden Hayır Göremeyen Esnaf Kepçe Kiralayarak Yolları Açtırıyor
470
13 Şubat 2020 - 17:21

 

 

Sivas Belediyesi Kar’ın Şehrimizi esir almasıyla birlikte, karla mücadeleye hazır olmadığını, bu konuda sınıfta kaldığını haber yapmıştık. Büyük yankı uyandıran haberimizden sonra başlığımız slogan olmuş ve herkes Sivas Belediyesinin sayfalarına Karla Mücadelede Sınıfta Kaldınız yazmıştı.

İşte bu durum halen Şehrimizin dört bir yanında devam ediyor. Sabahın ilk ışıklarından itibaren Whatsapp İhbar Hattımıza (0.542 430 4 414) gelen fotoğrafları Sosyal Medya hesaplarımızda paylaşmış ve insanların sokaklarına, hatta evlerine giremediklerini söylemiştik.

Her zaman olduğu gibi tek amacı yalakalık olan, kraldan çok kralcılık yapmaya kendini yaşam biçimi edinmiş yalakalara özellikle bu aşağıdaki videoyu izlemelerini tavsiye ediyoruz.

Dünyanın vergisini veren halka herkes kendi kapısının önünü açsın diyerek umarsızca kendi başınızın çaresine bakın diyen Ak Parti yalakalarına tekrar sesleniyoruz. Memlekette yapılmak zorunda olan birşeyi yapmalarını söylemek memleketine sahip çıkmaktır. Yapılmasını yollar kapalı diyen insanlara hakaret ederek, kendi kapınızın önünü kendiniz açın demek memlekete ihanettir.

İşte Aydoğan Mahallesi, Eser Caddesinde ki esnaf kendi paralarıyla kepçe kiralayarak yollarını açtırıyorlar, çünkü heryer kapalı ulaşım çok zor insanlar yürüyecek kaldırım, araçlar geçecek yol bulamadıkları için iş yapamıyorlar.

Her kestiği kalem faturanın %70’i vergi olan esnaf cebinden kepçe kiralayarak yollarını açtırıyor. Kendi asfaltınıda döktürür yakında, siz de rahat rahat keyfinize bakmaya devam edin. Boy Boy Pozlar vererek reklam yapmayı bırakmayın. İşte 2020 ve Sivas…

Sivas Haber

Copyright 2010-2020 Sivasmedya.com - Destek:sivasmedyahaber@gmail.com